Слухати

Російську мову в паспортах українських громадян може замінити англійська

19 листопада 2015 - 11:51
Президент Петро Порошенко підтримує дублювання друкованої інформації у паспорті громадянина України англійською мовою замість російської
Російську мову в паспортах українських громадян може замінити англійська / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться у його відповіді на петицію щодо надання громадянам України паспорта лише українською (без мови окупанта), розміщеній на сайті глави держави.

«Підтримую обурення громадян України стосовно дублювання в паспорті громадянина України друкованої інформації мовою держави, яка Верховною Радою України визнана такою, що здійснює агресію проти України. Ураховуючи патріотичну позицію підписантів, а також прагнення українського суспільства до інтеграції в Європейський Союз, вважаю за необхідне дублювання друкованої інформації в паспорті громадянина України російською мовою замінити на англійську мову як мову міжнародного спілкування», — наголосив Порошенко.

Президент додав, що він скерував звернення до Кабінету Міністрів з пропозицією забезпечити внесення законодавчих змін для вжиття відповідних заходів. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+