Слухати

Російський журналіст мусить покинути Польщу через підозру у шпигунстві

19 листопада 2015 - 12:49
Вид на проживання у Польщі російського журналіста Леоніда Свиридова буде анульовано, постанову про це підтримав голова Управління у справах іноземців
Російський журналіст мусить покинути Польщу через підозру у шпигунстві / Новини на Громадському радіо

Рішення було вперше прийнято головою Мазовецької провінції в квітні. Процедуру витіснення незалежного журналіста вперше розпочало в листопаді 2014 року Агентство внутрішньої безпеки. Вітчизняна спецслужба хоче вислати російського журналіста за підозрою в шпигунстві, тож МЗС припинила акредитацію іноземного журналіста, пише видання thenews.pl.

Всі матеріали, пов’язані з цим випадком, є конфіденційними. Раніше Свиридов відхилив  усі претензії зі словами: «Я ніколи не співпрацював з будь-якими спецслужбами».

Адвокат журналіста заявляє, що буде оскаржувати рішення у суді. 

384 563 965.jpeg

Леонид Свиридов
Леонид Свиридов
LJ aquatek-filips

Згідно ЗМІ у Празі, які зацікавились темою, журналіст був позбавлений акредитації у Чехії у 2006 році. Це сталося тоді, коли шпигунська організація була захоплена правоохоронцями при спробі перехопити секретні документи НАТО і ЄС.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+