Слухати

Сирота з Москви просив Леніна біля мавзолею поділитись житлом

19 листопада 2015 - 10:34
Хлопця звуть Олександр Сидоров. Він інвалід другої групи, сирота. Його матір позбавлена батьківських прав. Днями він програв суд щодо надання йому житла
Сирота з Москви просив Леніна біля мавзолею поділитись житлом / Новини на Громадському радіо

Лігши під мавзолеєм Олександр Сидоров намагався привернути увагу громадськості до проблеми житла для дітей-сиріт. Втім його акція зацікавила в основному правоохоронців. Як пишуть активісти у соцмережах, поліція доставила його в УВС Китай-міста, куде не пускали близьких і рідних затриманого. Потім, начебто, його відправили до обласної психіатричної лікарні. 

Журналісти «Громадського радіо» намагались з’ясувати долю хлопця. Спочатку подзвонили за номером, який вказали активісти. Це чергова частина, до якої, за словами громадськості, правоохоронці увезли хлопця. Там сказали, що цю інформацію, можуть прокоментувати у прес-службі управління внутрішніх справ по центральному адміністративному округу Москви. Там нам сказали, що цю ситуацію не коментуватимуть і відрядили до Управління інформації та громадських зв’язків ГУ МВС Росії по м. Москві. Співробітнники цього управління сказали, що не знають про цей випадок, і порекомендували звернутись до відділення оперативного і антикризового реагування ГУ МВС Росії по м. Москві. Там відповіли, що про такий випадок не відомо. 

 

«Ленин не услышал крики бездомного сироты!»Сегодня на Красной Площади у мавзолея Ленину состоялась акция отчаяния «Лен…

Posted by Дима Жданов on 18 ноября 2015 г.

 Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+