Слухати

У Маріуполі іномарка перевозила цілий арсенал зброї / Новини на Громадському радіо

У Маріуполі іномарка перевозила цілий арсенал зброї

19 листопада 2015 - 12:09
Під час огляду машини правоохоронні органи вилучили цілий арсенал зброї

Про це повідомив начальник відділу управління кримінальної поліції Головного управління поліції в Донецькій області Андрій Бондаренко:

«Было изъято два противотанковых гранатомета РПГ-22, две гранаты Ф-1, противопехотная мина Мон-50, взрывчатое вещество пластид около 0,5 кг».

vyluchena_zbroya2.jpg

Вилучена зброя
Вилучена зброя

Крім того, підполковник Бондаренко розповів журналісту «Громадського радіо», що лише за останні десять днів вилучено значний обсяг боєприпасів у цивільного населення, що зберігався незаконно. Загалом таких фактів 39 по Донецькій області.

Бондаренко: В Донецкой области было зарегистрировано 39 фактов изъятия из незаконного оборота огнестрельного оружия и боеприпасов. Их них 6 единиц огнестрельного оружия, 5 гранатометов, 115 гранат, 1500 г взрывчатых веществ и 1200 патронов.

Даний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 263 ч.1 — незаконний обіг зброї, боєприпасів та вибухових речовин, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 7 років.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+