Слухати

До політв'язня Кольченка не пустили адвоката через нестачу місць для побачень

20 листопада 2015 - 11:20
Розгляд апеляції по справі Сенцова та Кольченка в Верховному суді Росії відбудеться вже 24 листопада
До політв’язня Кольченка не пустили адвоката через нестачу місць для побачень / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє правозахисниця і активістка Марія Томак, передаючи слова адвокатки Олександра Кольченка. 

«Вчора адвокат Світлана Сидоркіна так і не потрапила на побачення з Олександром Кольченком в Ростові. Офіційна причина: бракує кімнат для побачень. Насправді причина в тому, що в СІЗО ФСБ закон не писаний, каже Світлана, і додає, що вважає її недопуск незаконним. Щодо цього були подані відповідні скарги» , — пише авктивістка.

За словами адвокатки, Сашко духом не падає. Усім переказує вітання. Він вважав і вважає себе громадянином України. Усі його дії були відстоюванням його громадянської позиції, реакцією на введення російських військ до Криму.

Розгляд апеляції по справі Сенцова та Кольченка в Верховному суді Росії відбудеться вже 24 листопада. Там Світлана Сидоркіна сподівається все ж таки побачитися зі своїм підзахисним.

 

Вчора адвокат Світлана Сидоркіна так і не потрапила на побачення з Олександром Кольченком в Ростові. Офіційна причина: б…

Posted by Maria Tomak on 20 листопад 2015 р.

Світлана Сидоркіна сьогодні прийде на ефір «Громадського радіо» о 17:00.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+