Слухати

«Громадське радіо» запустило спільнокошт на платформі Crowdrise

20 листопада 2015 - 18:07
«Громадське радіо» збирає понад 20000 доларів на прямоефірне мовлення

Команда «Громадського радіо» спільно з американо-українською благодійною організацією «Разом» запустили спільнокошт на платформі Crowdrise. Ця платформа допомагає учасникам зі всього світу втілити власні проекти з матеріальною підтримкою громадськості. Користувачі соціального веб-сайту долучаються до кампанії зі збору коштів на благодійні потреби. Зробити внесок можна на сторінці кампанії, де надходження відображаються в режимі онлайн.

Мета нашого проекту – зібрати 20 тис. доларів. Ці кошти допоможуть «Громадському радіо» забезпечити випуск щоденних ранкових та вечірніх ток-шоу українською мовою, терміном на півроку. 

Минула кампанія спільнокошту допомогла «Громадському радіо» зібрати понад 100 тисяч гривень. Ці кошти, зібрані громадою, дозволили нам доопрацювати сайт, створити належне звукове оформлення ефірів, оплатити роботу нашим журналістам і звукорежисерам і, що найголовніше, вийти у цілодобовий ефір!

Наразі «Громадське радіо» продовжує зростати і розвиватися. Окрім інтернету та частот партнерських станцій, ми стали доступні на власних УКХ та FM-діапазонах, ліценцію на які ми отримали після перемоги в конкурсі Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України. Цієї осені «Громадське радіо» запустило тестове ефірне мовлення у КиєвіВолновасі, Краматорську, Красноармійську та Старобільску. До кінця листопада «Громадське радіо» має намір запустити мовлення на Луганщині — у Білолуцьку, Біловодську, Зоринівці та у Широкому, та на Донеччині — ще на одній частоті у Волновасі, 66,05 МГц.

Допомога благодійників дозволить «Громадському радіо» і надалі залишатися незалежним, а слухачам з усієї України та світу — чути свіжі новини, змістовну аналітику та голоси очевидців.

Слухайте. Думайте.

 

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+