Слухати

Крим може залишитися без енергозабезпечення, — «Укренерго»

20 листопада 2015 - 16:03
Також існує загроза суттєвого зниження надійності енергопостачання Херсонської та Миколаївської областей
Крим може залишитися без енергозабезпечення, — «Укренерго» / Новини на Громадському радіо

«Наразі енергозабезпечення АР Крим здійснюється по ПЛ 330 кВ Каховська – Островська та ПЛ-330 кВ Каховська — Джанкой в обсязі до 650 МВт потужності при потребі Криму 900-950 МВт. На обох лініях є критичні пошкодження, що можуть призвести до виходу їх із ладу (наприклад, внаслідок несприятливих погодних умов — сильних поривів вітру). Це призведе до повного відключення Криму та суттєвого зниження надійності енергопостачання Херсонської та Миколаївської областей, що живляться від ПС «Каховська», — про це повідомляється на сайті Укренерго

При вимкненні всіх трьох ліній, що передають електроенергію з ПС Каховська до Криму, створюється ситуація при якій схема підстанції стає вкрай ненадійною, коли вихід з ладу ще одного елемента ПС може призвести до її повного погашення, і, відповідно, знеструмлення до 40% споживачів Херсонської та Миколаївської області.

Боєць Аміна Окуєва написала на своїй сторінці, що проїжджала повз опори і мала змогу сфотографуватися там. 

«Коллеги поделились версиями, среди которых две самые основные: либо погрызли мыши, которые, как известно, грызут всё, что плохо лежит, либо это дело рук каких-то вандалы, недовольные тем, что за счёт Украины снабжаются ахметовские заводы на оккупированной территории», — іронізує вона. 

12 250 114_625 504 564 256 639_6 242 577 742 758 802 225_n_0.jpg

Пошкоджена опора
Пошкоджена опора
Фото Аміни Окуєвої

Сегодня перед самым отъездом из Чонгара, где мы были в гостях на награждении Народных героев Украины, нам сообщили, что …

Posted by Amina Okueva on 20 листопад 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+