Слухати

БПП звільнила члена ТВК у Кривому Розі і вимагає перерахувати другий тур

21 листопада 2015 - 11:27 222
В партії виступають за повторний підрахунок голосів у Кривому Розі

Партія БПП «Солідарність» припинила повноваження свого члена Криворізької територіальної виборчої комісії Олени Борко і вимагає скасувати рішення тервиборчкому про визнання обрання мером міста Юрія Вілкула. Про це повідомляє Facebook-сторінка партії.

«Поводження з кандидатурою для заміни члена комісії від місцевої партійної організації направлено в Центральну виборчу комісію. Наполягаємо на тому, щоб ЦВК скасувала постанову Криворізького міськвиборчкому про визнання обраним міським головою Вілкула Ю. Г. і зобов’язала районні виборчі комісії провести повторний підрахунок голосів виборців на всіх виборчих дільницях, де зафіксовані порушення», — йдеться в заяві.

Як відомо, 16 листопада тервиборчком оголосив переможцем виборів в Кривому Розі чинного мера Юрія Вілкула. На сайті ЦВК теж з’явилася інформація про його перемогу. Опонент Вілкула — Юрій Милобог — заявляє про фальсифікації на конкретних ділянках одного з районів. У 6 з 7 районів лідирує Мілобог і тільки в одному — Вілкул. При цьому розрив між ними складає всього 752 голоси.

Партія #БПП #Солідарність припиняє повноваження члена Криворізької міської виборчої комісії Олени Борко для забезпечення…

Posted by Блок Петра Порошенка on 20 листопад 2015 р.

У вівторок у Кривому Розі наспіх скликали сесію нової міськради і оголосили новообраним мером Юрія Вілкула.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+