Слухати

Син загиблого на Майдані звернувся до Президента — відео

21 листопада 2015 - 12:08
За словами сина Петра Гаджі, президент несе персональну відповідальність за розслідування вбивств на Майдані
Син загиблого на Майдані звернувся до Президента — відео / Новини на Громадському радіо

Костянтин Гаджа, син загиблого під час подій Євромайдану Петра Гаджі, до річниці початку Майдану висловлює протест та незгоду з політикою, яку проводить влада. 

«Я, як і мільйони громадян, покладав величезні сподівання на тих людей, які прийшли до влади на крові героїв. Ми помилялися, замість реформи судоустрою, ми маємо негідників в мантіях, які організовують судилища над добровольцями, фронтовиками та політичними опонентами влади. В той час відпускають під домашній арешт злочинців». За два роки жодного вироку суду. Європа розблокувує іхні рахунки, «Інтерпол» знімає їх з розшуку. Бо жодних доказів їхніх діянь наші слідчі органи не спромоглися надати», — говорить на відео Костянтин Ганжа. 

Також він зауважив, що Президент несе персональну відповідальність за розслідування вбивств на Майдані.

«Замість реформи прокуратури, ми маємо «діамантових» прокурорів, які дивовижним способом уникають відповідальності за скоєні ними злочини. За ці два роки ми тільки віддалилися від асоціації з Європейським Союзом. Бо збіднілий та загнаний у ярмо народ країни, яка працює на одного олігарха, в Європі ніхто не чекає», — додає він.

Президент України Петро Порошенко записав відеозвернення до Дня Гідності та Свободи. 

«Лише два роки відділяють нас від Революції Гідності, але історичний масштаб цієї події очевидний. Крах диктаторського режиму зірвав плани з ліквідації України та перетворенню її на підпорядковану Кремлю російську автономію», — заявив він.

За його словами, звітувати за зміни, які відбулися, одночасно і важко, і легко. Важко, бо люди невдоволені. Він подякував тим, хто розуміє усе. 

«У листопаді 2013 революція лише почалась. Про закінчення можна буде казати лише тоді, коли ми виконаємо програму європейських змін, яку поставили на порядок денний мільйони людей, які вийшли на Майдан», — зазначив Президент.

Раніше повідомлялося, що, починаючи з 16 листопада правоохоронні органи мають прозвітувати про розслідування трагічних подій під час Майдану на початку 2014 року, про це заявив президент Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам.

Вчора в ефірі «Громадського радіо» Руслана Лижичко висловила думку, що на цих звітах силовики озвучили вже відомі факти, але іншими словами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+