Слухати

У Дніпропетровську облаштують парк Радянського періоду історії міста

21 листопада 2015 - 13:34
У Дніпропетровську облаштують парк Радянського періоду історії міста / Новини на Громадському радіо

Розпорядження провести конкурс на облаштування парку підписала в.о. міського голови Галина Булавка. Передбачається, що в парку мають знайти своє місце демонтовані в рамках «декомунізації» пам’ятники та пам’ятні знаки. Нараховано близько півсотні таких об’єктів. 

У розпорядженні в.о. голови йдеться про доручення Департаменту комунального господарства організувати місце складування демонтованих пам’ятників. 

Документ опублікував на своїй сторінці у соцмережі активіст Кирило Дороленко.

12 250 013_889 124 434 527 894_1 203 521 657 561 513 678_n.jpg

Розпорядження
Розпорядження
Кирило Дороленко

Історик і науковий співробітник Дніпропетровського історичного музею імені Яворницького Максим Кавун наголосив Радіо Свободі на тому, що знесення «червоних» пам’яток має відбуватись у цивілізований спосіб. Під час «ленінопаду», зазначив він, місто втратило цікаві скульптури. Приміром, монумент Леніну в центрі міста (скульптори – М. Вронський та О. Олійник) був авторським повторенням пам’ятника Шевченкові в Донецьку.

У квітні 2015 року Верховна Рада ухвалила закон про засудження комуністичного й нацистського тоталітарних режимів, у травні його підписав президент Петро Порошенко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+