Слухати

Вибори у Костянтинівці мають суперечності з Конституцією — КВУ

21 листопада 2015 - 09:44
Вибори в Костянтинівську районну раду проводилися на території 13-ти з 20-ти сільських рад. У зв'язку з цим їх легітимність викликає сумніви у представників Комітету виборців України
Вибори у Костянтинівці мають суперечності з Конституцією — КВУ / Новини на Громадському радіо

У Костянтинівському районі відбулася перша після виборів сесія райради. Підсумки голосування озвучив глава тервиборчкому Олександр Морозов. З 26 депутатів 11 представляють «Опозиційний бло», 7 — «Наш край», від районних організації «Аграрної партії» і «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» пройшли по 4 депутати, пишуть Новости Донбасса.

Головою Костянтинівського райради було обрано Олександра Оносова, а заступником Ларису Степаненко. Обидва — представники «Опозиційного блоку».

Вибори в Костянтинівську районну раду проводилися на території 13-ти з 20-ти сільських рад. У зв’язку з цим їх легітимність викликає сумніви у представників Комітету виборців України.

«Є певні суперечності з Конституцією України. Тому що у нас за Конституцією як обласна так і районна ради — це колективний орган, який представляє спільні інтереси територіальних громад. Ось у районній раді мають бути представлені інтереси територіальних громад, які входять до Костянтинівського району. Якщо частина цих громад не представлені в райраді, тоді сама рада не виконує ті функції, які на нього покладені. Але знову-таки, склад сформований, подивимося, як буде йти робота», — говорить Сергій Ткаченко, голова Донецької обласної організації КВУ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+