Слухати

Двоє юнаків скористалися програмою СБУ про повернення бойовиків додому

22 листопада 2015 - 14:35
За їх словами, в так званій «ДНР» ополченці обіцяли хлопцям хорошу роботу та заробіток, а замість цього їх відправили розвантажувати боєприпаси
Двоє юнаків скористалися програмою СБУ про повернення бойовиків додому / Новини на Громадському радіо

Ще два молодих чоловіка, жителі Мар’їнки, які мають відношення до незаконного збройного формування «ДНР», скористалися програмою повернення СБУ. За їх словами, бойовики обіцяли юнакам хорошу роботу та заробіток. Замість цього їх відправили розвантажувати боєприпаси, розповідають хлопці на відео.

Про це повідомляє «Діалог».

Як повідомили спільники бойовиків, після цього їх направили на військову підготовку до Ясинуватої.

«Нами займалися інструктори з Росії, зверталися як з другим сортом. Вони нам казали, що нас в Україні розстріляють, вдома нас ніхто не чекає, посадять у в’язницю і будуть проблеми у батьків», —  повідомив один з посібників бойовиків самопроголошеної «ДНР».

«Потім нас коротше привезли на передову і змусили рити окопи. Ми їх рили. А потім ми зайшли в Інтернет і побачили програму СБУ по поверненню на територію України. Ми стали шукати шляхи повернення», — продовжив ще один макіївець.

Нагадаємо, програма Служби безпеки України про повернення бойовиків згідно із законодавством України передбачено звільнення від кримінальної відповідальності для тих, хто готовий добровільно скласти зброю і повернутися на підконтрольні українській владі території.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+