Слухати

Кримські політики про знеструмлений Крим / Новини на Громадському радіо

Кримські політики про знеструмлений Крим

22 листопада 2015 - 22:02
Кримські політики коментують у Facebook перебої з постачанням електроенергії з України на півострів: Сергій Аксьонов у Сімферополі, Сергій Мєняйло в Севастополі, Олег Царьов у Ялті

На сторінці Сергія Аксьонова, котрий називає себе «головою республіки Крим», розміщено звіт про брифінг щодо ситуації з електропостачанням.

Пан Аксьонов, зокрема, пише, що електрика має бути розподілено по півострову рівномірно. Не повинно бути так, що в одних регіонах по 10-12 годин нема струму, а в інших його не відмикають взагалі.

Состоялся брифинг о ситуации с энергоснабжением Крыма. На сегодняшний момент общая генерация по Крымскому федеральному о…

Posted by Сергей Аксенов on 22 листопад 2015 р.

Сергій Мєняйло, призначений Москвою керівником Севастополя, пише, що ситуація в місті неоднозначна, але вона контролюється.

Відімкнене вуличне освітлення, тролейбуси замінено на автобуси, великі магазини під охороною, ціни нібито під контролем. За попередніми даними, пише він, жити в таких умовах місту треба буде до 24 листопада. Пан Мєняйло не розшифрував, звідки у нього така інформація.

Самое главное в сложившейся ситуации – не поддаваться панике и не создавать ажиотаж. Ситуация неоднозначная для нас, но …

Posted by Сергей Меняйло on 22 листопад 2015 р.

Олег Царьов, колишній український політик, котрий залишив країну після невдалої виборчої кампанії 2014 року, пише у Facebook, що в Ялті, де він перебуває з родиною, світла немає.

Він пише, що його діти не підуть у понеділок до школи. За словами пана Царьова, на набережній Ялти немало людей. Він пише: «Ярко светит луна. Рестораны предлагают роллы и пищу, приготовленную на гриле».

ЯЛТА БЕЗ СВЕТА В Ялте практически нигде нет света. Отключилась мобильная связь. Нет интернета. Из школы перезвонили и …

Posted by Oleg Tsarov on 22 листопад 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+