Слухати

Дирекція волинської шахти просить у Кабміна 2,4 млд гривень на добудову

23 листопада 2015 - 16:55
Будівництво 10 шахти в місті Нововолинськ на Волині триває 26 років. В керівництві шахти сподіваються, що з бюджету на 2016 рік Кабмін виділить кошти на її добудову
Дирекція волинської шахти просить у Кабміна 2,4 млд гривень на добудову / Новини на Громадському радіо

Директор ДП «Передпускова дирекція шахти № 10 «Нововолинська» Сергій Кожушкін розповідає про те, чому важливе будівництво цієї шахти:

«Невозможно уже добывать большое количество угля. Также большое износ оборудування, также износ выработка… Это все приводит к тому, что шахты постепенно начинают затухать и их закрывают. А эта шахта новая, запасы хорошие. Есть что добывать. При наличии нового оборудования втечение пятилетки она будет работать стабильно».

Лобіює це питання у Верховній Раді волинський нардеп Ігор Гузь. За його словами, це єдина шахта в Україні, яка наразі будується.

У прес-службі Міністерства енергетики і вугільної промисловості наголосили: «Міністерство підтримує добудову Нововолинської шахти №10». Але зазначили, що не в їх компетенції виділення коштів на добудову з бюджету, а тому вплинути на цей процес в рамках їх повноважень фактично неможливо.

До слова, деякі шахти на Волині планують закрити через неефективність роботи. Тож в дирекції шахти № 10 сподіваються, що ще в 2016 році ці шахти будуть працювати. І як тільки їх закриють, розпочне роботу 10-а шахта, куди й зможуть перейти на роботу більшість працівників.

Аріна Крапка з Волині для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+