Слухати

Кабінет міністрів ввів тимчасову заборону на переміщення вантажів до Криму

23 листопада 2015 - 16:01
Також Яценюк дав доручення підготувати проект розпорядження про розробку конкретного переліку товарів, робіт і послуг, які можуть поставлятися до Криму
Кабінет міністрів ввів тимчасову заборону на переміщення вантажів до Криму / Новини на Громадському радіо

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова уряду

«На мою пропозицію уряд тимчасово забороняє переміщення вантажопотоків на адмінграніце між Україною та АР Крим», — зазначив Арсеній Яценюк.

При цьому він нагадав, що вже дав доручення підготувати проект розпорядження про розробку конкретного переліку товарів, робіт і послуг, які можуть поставлятися до Криму.

«Звертаюся також до президента з тим, щоб РНБО прийняла остаточне рішення про заходи щодо повернення АР Крим в Україну», — підкреслив голова уряду.

 

За моєю пропозицією Уряд тимчасово забороняє переміщення вантажопотоків на адмінкордоні між Україною і АР Крим. Доручив …

Posted by Арсеній Яценюк on 23 ноября 2015 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+