Слухати

У Дніпропетровську учасники АТО безкоштовно їздитимуть у маршрутках

23 листопада 2015 - 15:36
Відповідний меморандум підписали всі без виключення перевізники міста
У Дніпропетровську учасники АТО безкоштовно їздитимуть у маршрутках / Новини на Громадському радіо

Про це кореспонденту «Громадського радіо» повідомив  координатор Центру допомоги участникам АТО та членам їхніх сімей Днепропетровської міськради Артур Гільмутдінов:

artur_gilmutdinov.jpg

Артур Гільмутдінов
Артур Гільмутдінов

«Мы подняли закон, подняли все нормативные акты, которые указывают, на что имеют право наши участники боевых действий и участники АТО, и разработали такой меморандум, который подписали со всеми перевозчиками нашего города»

Підписання меморандуму, згідно якого проїзд для АТОшників на міських автобусних маршрутах буде безкоштовним незалежно від кількості пільгових місць у салоні, дався ініціаторам нелегко. Розповідає координатор Центру допомоги учасникам АТО:

«Некоторые перевозчики были вынуждены его подписать, но до нас доходили слухи, что они придерживаться этого не будут».

Меморандум доповнили відповідним наказом. Тепер кожен водій та диспетчер має завірити підписом, що із наказом він ознайомлений. Говорить Ігор Зайцев, волонтер, котрий долучився до розробки проекту наказу:

«Возниконовения проблем с АТОшниками у водителей не должно быть после этой информации. 03.13Нарушение данного приказа будет строго взыскано увольнением».

Перевізники зі свого боку зазначають: ініціативу підтримують у повному обсязі.

«Перевозчики города относятся с пониманием к этому. Вывешен этот приказ на маршрутах в каждом микроавтобусе на маршрутах, которые мы обслуживаем. И эти льготы мы будем предоставлять», — говорить директор АТП 11 255 Юрий Фалько.

Зазначимо, що учасники та ветерани бойових дій, котрі натрапили на водія, що порушив їх право на безкоштовний проїзд, гарантоване Меморандумом, можуть поскаржитися за телефоном: 095 205 06 77.

«На сегодняшний день уже было несколько обращений. По ним отреагировали. И два человека руководители предприятий уволили — водителей, я имею в виду», — наголосив Артур Гільмутдінов.

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+