Слухати

Український режисер відмовився від російської нагороди в знак протесту / Новини на Громадському радіо

Український режисер відмовився від російської нагороди в знак протесту

23 листопада 2015 - 19:41
Молодий український режисер Юрій Шилов відмовився від нагороди Міжнародного студентського фестивалю ВГІК у Росії на знак протесту проти арешту Олега Сенцова та ситуації на Сході України

Стрічка режисера під назвою «Вага» отримала на фестивалі приз глядацьких симпатій. Проте Юрій Шилов публічно відмовився від нагороди. Про це повідомляє Cultprostir​.

«Багато молодих людей підходили, запитували хто такий Сенцов. Вже не кажу про інших політичних в’язнів, які їм невідомі. Фотографувалися зі мною, записували імена, щоб подивитися потім в Iнтернеті. З людьми в Росії потрібно вести діалог. Адекватних людей і тих, хто співчуває Україні, там багато. Тільки з їх допомогою ми можемо щось змінити», — розповів Юрій Шилов.

Юрій Шилов є учасником організації «Сучасне українське кіно».

 

«ВАГА» — приз зрительского голосования во ВГИКе. Всем спасибо. Приз брать не стал. До встречи дома.

Posted by Yuriy Shylov on 21 листопад 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+