Слухати

В Кіровограді мером став гендиректор м’ясокомбінату «Ятрань» / Новини на Громадському радіо

В Кіровограді мером став гендиректор м'ясокомбінату «Ятрань»

23 листопада 2015 - 14:32
В останньому місті, де ще не оголосили результати виборів, закінчились перемогою Андрія Райковича («Блок Петра Порошенка «Солідарність»)

Про це повідомляє портал «Гречка.інфо».

Після низки судових рішень та скасування результатів голосування на двох виборчих дільницях, голова міської ТВК оголосив остаточні результати виборів мера в місті Кіровограді.

rez_4.jpg

Результати виборів у Кіровограді
Результати виборів у Кіровограді
Гречка.інфо

Згідно з офіційним протоколом, за провладного кандидата від БПП Андрія Райковича проголосували 24 435 виборців, самовисуванця Артема Стрижакова підтримали 24 057 кіровоградців.

rez_5.jpg

Засідання комісії у Кіровограді
Засідання комісії у Кіровограді
Гречка.інфо

Таким чином міська виборча комісія оголосила мером Кіровограда Андрія Райковича, який набрав на 378 голосів більше за опонента. Нагадаємо, вчора ввечері та вночі було визнано недійсними результати виборів на дільницях 350 867 та 350 861, на яких, згідно з попередніми протоколами, А. Стрижаков в сумі набирав 1008 голосів, а А. Райкович — 378.

Двоє з присутніх членів міської ТВК голосували проти таких результатів виборів Кіровоградського міського голови.

osadchh1.jpg

Засідання комісії у Кіровограді
Засідання комісії у Кіровограді
Гречка.інфо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+