Слухати

Як живе Керч без світла — відео

23 листопада 2015 - 11:24 5461
Супермаркети не працюють, зате роблять собі виручку маленькі магазинчики, які можуть працювати без касового апарату. З'явилися давно вже забуті черги за хлібом

Керч живе без світла. Минуло більше доби. Лікарні, хлібокомбінат і служби життєзабезпечення працюють — у них генератори, решта вправляються, як можуть, передає Керчь.ФМ.

Супермаркети не працюють, зате роблять собі виручку маленькі магазинчики, які можуть працювати без касового апарату. З’явилися давно вже забуті черги в ларьки за хлібом.

У Керчі є кілька житлових багатоповерхових будинків, які отримують електрику від ТЕЦ і підключені до лінії, що веде до об’єктів життєзабезпечення в Аршинцево — теплопункти, телефонна станція, насосна. Це єдині «щасливчики», які ввечері бачать один одного в Керчі і можуть заряджати гаджети собі і знайомим.

Також від ТЕЦ заживлені дві заправки — в Аршинцево і на Ворошилова, пологовий будинок, інфекційна лікарня і лікарня № 1. Не залишилася без світла від ТЕЦ і колонія.

Лікарні, онкодиспансер, швидка, шкір вендіспансер забезпечені і працюють на генераторах.

 Два інтернату з дітьми не мають генераторів. Виявилася проблема з проживанням там дітей. В даний час, за словами співробітника Адміністрації Керчі, діти харчуванням забезпечені.

Наступне відео вже не з Керчі. На ньому видно, як в мегафон оголошують про вихідний день понеділок:

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+