Слухати

Як живе Керч без світла — відео

23 листопада 2015 - 11:24
Супермаркети не працюють, зате роблять собі виручку маленькі магазинчики, які можуть працювати без касового апарату. З'явилися давно вже забуті черги за хлібом
Як живе Керч без світла — відео / Новини на Громадському радіо

Керч живе без світла. Минуло більше доби. Лікарні, хлібокомбінат і служби життєзабезпечення працюють — у них генератори, решта вправляються, як можуть, передає Керчь.ФМ.

Супермаркети не працюють, зате роблять собі виручку маленькі магазинчики, які можуть працювати без касового апарату. З’явилися давно вже забуті черги в ларьки за хлібом.

У Керчі є кілька житлових багатоповерхових будинків, які отримують електрику від ТЕЦ і підключені до лінії, що веде до об’єктів життєзабезпечення в Аршинцево — теплопункти, телефонна станція, насосна. Це єдині «щасливчики», які ввечері бачать один одного в Керчі і можуть заряджати гаджети собі і знайомим.

Також від ТЕЦ заживлені дві заправки — в Аршинцево і на Ворошилова, пологовий будинок, інфекційна лікарня і лікарня № 1. Не залишилася без світла від ТЕЦ і колонія.

Лікарні, онкодиспансер, швидка, шкір вендіспансер забезпечені і працюють на генераторах.

 Два інтернату з дітьми не мають генераторів. Виявилася проблема з проживанням там дітей. В даний час, за словами співробітника Адміністрації Керчі, діти харчуванням забезпечені.

Наступне відео вже не з Керчі. На ньому видно, як в мегафон оголошують про вихідний день понеділок:

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+