Слухати

Запорізька та Південноукраїнська АЕС зменшили свою потужність, — Міненерго

23 листопада 2015 - 08:38
У Міністерстві енергетики уточнили, що розвантаження електростанцій унаслідок відключення чотирьох ліній електропередач на Херсонщині, не є синонімом до слова "відключення"
 Запорізька та Південноукраїнська АЕС зменшили свою потужність, — Міненерго / Новини на Громадському радіо

Станом на понедлок усі чотири лінії електропередач (ЛЕП), що забезпечують постачання електроенергії на кримський півострів та, частково, до Херсонської та Миколаївської областей, повністю відключені. «Усі ці події призвели до необхідності додаткового аварійного відключення від електричної мережі двох блоків на теплових електростанціях — Придніпровській ТЕС та Вуглегірській ТЕС, та відповідного аварійного розвантаження АЕС України на 500 МВт — це Запорізька та Південноукраїнська АЕС», — зазначив Юрій Касіч на прес-брифінгу в неділю, додавши, що такі розвантаження АЕС є дуже небезпечними. 

У Міністерстві енергетики уточнили, що розвантаження не означає відключення.  Розвантаження означає зменшення потужності. Про це йдеться на офіційному акаунті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України в соцмережах.  

До уваги ЗМІ: величезне прохання в повідомленнях не жертвувати точністю заради яскравого заголовку та анонсу. За пові…

Posted by Міністерство енергетики та вугільної промисловості України on 22 листопад 2015 р.

bezymyannyy_34.png

Актуальна інформація Запорізької АЕС
Актуальна інформація Запорізької АЕС
Громадське радіо

Забезпечення електроенергією двох районів Херсонської області, що забезпечувалися підстанцією «Титан», поки що здійснюється за резервною схемою. За словами Юрія Касіча, наразі під загрозою надійне енергопостачання Херсонської та Миколаївської областей, включно з обласними центрами, оскільки «схема електричних з’єднань підстанції Каховська внаслідок відключення однієї ПЛ 220 кВ та 2ПЛ 330 кВ на даний час є вкрай ненадійною».

«При відключенні ще одного елементу на підстанції Каховська можливий каскадний розлад, при якому також будуть дуже великі неприємності для Херсонської області — близько 50% області буде знеструмлено», — додав Юрій Касіч.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що у Севастополі світло в будинках було всього кілька годин. Також «Громадське радіо» писало, як коментують перебої з постачанням електроенергії з України на півострів кримські політики: Сергій Аксьонов у Сімферополі, Сергій Мєняйло в Севастополі, Олег Царьов у Ялті.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+