Слухати

1 грудня відкриється оновлений пункт пропуску на курахівському напрямку / Новини на Громадському радіо

1 грудня відкриється оновлений пункт пропуску на курахівському напрямку

24 листопада 2015 - 20:36
Наразі люди, що перетинають лінію розмежування, мають чекати у чергах по декілька годин, на дорогах перед кожним пунктом пропуску зазвичай чекає в середньому 100 транспортних засобів

В ексклюзивному коментарі «Громадському радіо» речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян повідомив, що за інфраструктуру та за роботу контрольних пунктів пропуску відповідає військово-цивільні адміністрації, але прикордонники беруть активну участь в цьому процесі.

«Ідея полягає в тому, що контрольні пункти в’їзду-виїзду Курахове, який відкриється, та Георгіївка, будуть об’єднані фактично в один. Це буде пункт пропуску можливо з назвою Мар’їнка, можливо з назвою Курахівка, який буде забезпечувати більшу спроможність людей й буде розташований на основній дорозі, яка є на цьому напрямку. На даний момент активно ведуться підготовчі роботи, ми розраховуємо на те, що на даному напрямку зможуть за добу оформлятись до 6 тис осіб та близько 2 тис транспортних засобів».

Олег Слободян каже, що прикордонна служба також подала пропозиції місцевим ВЦА щодо вдосконалення вже чинних пунктів пропуску, зокрема Станічно-Луганського пішого переходу. «Громадське радіо» передавало раніше, що там немає жодної інфраструктури чи мінімальних зручностей, а люди також чекають на перехід у багатогодинних чергах. І навіть цей пункт пропуску можуть закрити будь-якої миті через бойові дії.

cherga_2.jpg

Станиця Луганська, перехід
Станиця Луганська, перехід
Громадське радіо

Речник прикордонників також зазначає, що багато залежить від обстановки на лінії фронту.

«Ми повинні розуміти, що це лінія бойових дій, що існує ризик обстрілів, або вони навіть ідуть зараз в окремих районах поблизу контрольних пунктів в’їзду-виїзду. Тому це основна причина, яка ускладнює проведення будь-яких робіт на тих чи інших напрямках», − пояснює він.


Марія Зав’ялова спеціально для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+