Слухати

Бойовики обстріляли Широкино мінометами та гранатометами з усіх боків / Новини на Громадському радіо

Бойовики обстріляли Широкино мінометами та гранатометами з усіх боків

24 листопада 2015 - 09:52
На Маріупольському напрямку продовжується активізація провокаційних дій російських найманців. Загалом за останньою інформацією, вони 30 разів відкривали провокаційний вогонь у бік наших військ

Як передає прес-центр штабу АТО на своїй сторінці в Facebook, з настанням темряви бойовики починають вести обстріли по українських позиціях, у тому числі, із заборонених мінськими угодами 82-мм мінометів.

«22 листопада бойовики встановили своєрідний “антирекорд” — п’ять разів обстріляли наші позиції в районі населеного пункту Широкине. Обстріл вівся з чотирьох напрямків. Бойовики використовували міномети, великокаліберні кулемети, підствольні та автоматичні гранатомети

 

Ситуація у зоні проведення антитерористичної операції залишається напруженою. Терористи продовжують вести провокаційний …

Posted by Прес-центр штабу АТО on 23 листопад 2015 р.

Спільним центром з контролю і координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін було запропоновано встановити “час тиші”, але терористи продовжили обстріли, знову використовуючи заборонені міномети.

 

Судячи з їхніх дій, бойовики навіть не збираються дотримуватися мінських угод. Вдень вони, не приховуючи своїх намірів, здійснюють переміщення техніки та зброї на позиції, укріплюють вогневі точки, а вночі починають вести прицільні обстріли. Українські військові, як правило, спостерігають за їхніми діями і не відкривають вогонь у відповідь, щоб не давати ворогу шансів звинуватити Україну у невиконанні мінських домовленостей. Адже ті тільки на те й чекають. І лише при наближенні терористів до наших позицій по них відкривається прицільний вогонь зі зброї, не забороненої мінськими домовленостями.

 

12 243 010_1 099 850 643 359 074_638 818 184 887 930 403_n.jpg

Обстріляна будівля
Обстріляна будівля
Прес-центр АТО

В останні дні російські найманці дедалі частіше обстрілюють наші позиції в районі Широкиного з мінометів, які ховають серед будівель цього населеного пункту та у лісосмугах. Після пострілів швидко переміщують міномети на нові позиції. Вогонь ведуть переважно з закритих вогневих позицій, виявити які досить важко.

 

12 278 962_1 099 850 660 025 739_864 848 156 188 130 317_n.jpg

Преса  в Широкіно
Преса в Широкіно
Прес-центр АТО

З кожним днем напруга на лінії розмежування зростає. Бойовики вже ведуть вогонь, не приховуючись від спостерігачів міжнародних місій. І хоча наша головна мета — зберегти крихкий мир, Збройні Сили України готові до того, щоб рішуче зупинити ворога, повернувши в разі необхідності відведене озброєння на колишні позиції.

 

НАПРУГА НА ЛІНІЇ РОЗМЕЖУВАННЯ ЗРОСТАЄ. БОЙОВИКИ НЕ ПРИПИНЯЮТЬ ПРОВОКАЦІЙНа Маріупольському напрямку продовжується актив…

Posted by Прес-центр штабу АТО on 23 листопад 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+