Слухати

«Громадське радіо» розпочало ефірне мовлення у Білолуцьку і Біловодську

24 листопада 2015 - 13:09
Сьогодні, 24 листопада, «Громадське радіо» запустило тестове 24-годинне мовлення на частоті 100, 0 МГц (Білолуцьк) та 92, 6 МГц (Біловодськ)
«Громадське радіо» розпочало ефірне мовлення у Білолуцьку і Біловодську / Новини на Громадському радіо

Мовлення ведеться на передавачах потужністю у 0,1 кВт.

Першими пунктами на Луганщині, в яких «Громадське радіо» запустило мовленя, стали Старобільськ902 МГц та Зоринівка, 103, 7 МГц. До цього моменту «Громадське радіо» мало можливість мовити у Луганській області виключно в інтернеті та на частотах партнерських станцій.

У середині листопада «Громадське радіо» запустило мовлення на Донбасі, зокрема у таких населених пунктах: Волноваха1038 МГц, Красноармійськ996 МГц, та Краматорськ1032 МГц.

Після перемоги в конкурсі Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України «Громадське радіо» отримало можливість мовити у деяких містах у Донецькій та Луганській областях, а також у Києві. 

До кінця листопада «Громадське радіо» має намір запустити мовлення на другій частоті у Волновасі, 66,05 МГц, а на Луганщині — у Широкому, 101,8 МГц.

Слухайте. Думайте.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+