Слухати

Севастопольські супермаркети розпродають продукти «з рук»

24 листопада 2015 - 17:57
Деякі супермаркети після доби простою вирішили зменшити свої збитки незвичайним способом — перед входами поставили столи з молочною продукцією, хлібом і побутовою хімією і розпродають просто «з рук»
Севастопольські супермаркети розпродають продукти «з рук» / Новини на Громадському радіо

supermarket_pud_u_sevastopoli.jpg

Супермаркет «ПУД» (у минулому «АТБ»)
Супермаркет «ПУД» (у минулому «АТБ»)
Ілона Дорошенко

Торгівля ведеться без касових апаратів. Такі випадки журналісти «Громадського радіо» зафіксували в Ялті і Севастополі. Наші читачі відзначили — продавці знервовані і дуже агресивно реагують, коли їх намагаються знімати.

М’ясну продукцію на ринки Севастополя завозять невеликими порціями що дві-три години, адже більшість вітрин і холодильників досі не працюють. М’ясо зберігають на великих базах, під’єднаних до генераторів, розповів нашому журналісту один з продавців.

Більшість банків по Криму не працюють. На деяких відділеннях висять оголошення, в яких саме районах і коли можна отримати послуги.

До пізньої ночі на заправках міста стояли черги за бензином: купити його можна було не всюди — лише там, де встановили генератори. На більшості станцій закінчився 95-й бензин.

В Севастополі на базі проурядового інформагентства «РИА-Севастополь» створили прес-центр для місцевої преси з безперебійним Інтернетом, в якому протягом дня бувають місцеві чиновники. За задумом, вони мають працювати, як штаб оперативного інформування населення про надзвичайну ситуацію, яка склалася після вибуху електроопор на Херсонщині.

Світло в місті досі подають за графіком три через шість годин. Тобто фактично на добу севастопольці мають лиш шість-сім «освітлених» годин. Половина з них припадає на нічний або дуже ранній час доби. Як правило, світло подають двічі, комбінуючи проміжки з 00:00-03:00, 03:00-06:00, 06:00-09:00, 09:00-12:00, 12:00-15:00, 15:00-18:00, 18:00-21:00, 21:00-00:00 залежно від дня і району. Проте, севастопольці повідомляють, що графіки «плавають».

Кореспондент із Криму для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+