Слухати

У Керчі треба принести в РАГС генератор, щоб одружитися

24 листопада 2015 - 16:50
У зв'язку з відключенням електроенергії Керченський відділ записів актів громадянського стану не може продовжувати повноцінну роботу, пишуть місцеві ЗМІ
У Керчі треба принести в РАГС генератор, щоб одружитися / Новини на Громадському радіо

2344_1.png

Генераторы
Генераторы
http://www.kerch.com.ru/

На даний момент в РАГСі Керчі не здійснюються записи про шлюб, не видаються довідки, не реєструється народження і смерть.  

Журналісти сайту KERCH.COM.RU продовжують інформувати своїх читачів про події у знеструмленій Керчі. Сьогодні вони провідали працівників РАГСу, які розповіли про режим своєї роботи. Виявляється, в Керчі не вважають важливим роботу цієї установи, так як не потурбувалися про виділення генератора. Біля будівлі РАГСу стоять аж три генератори, проте ані саме відділення записів актів громадянського стану, ані центр зайнятості, ані управління освіти вони не забезпечують електроенергією. 

Співробітники РАГСу повідомили журналістам, що сьогодні повинні були прийти люди для розлучення, однак видати документи неможна. Внаслідок вимушеного перенесення дати, керчанами доведеться знову очікувати місяць, оплачувати держмито і приходити в новий день.

Трохи кращі справи з реєстрацією шлюбу, адже деяким темрява не є перешкодою, тому молодята готові привезти з собою генератори. Але такі пари одиничні, а на тижні записано в черзі близько тридцяти одружень.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+