Слухати

У Луцьку депутатка ходить на роботу з дитиною

24 листопада 2015 - 16:45
Луцька депутатка взяла приклад з європарламентарки і прийшла на сесію міськради з кількамісячною дитиною
У Луцьку депутатка ходить на роботу з дитиною / Новини на Громадському радіо

На першу сесію Луцької міської ради новообрана депутатка Анна Мовяк прийшла з кількамісячною донькою — Даринкою.

Жінка зазначила, що на наступні сесії міської ради теж планує приходити з малечею. І сподівається, що це не викликатиме дискусій та несприйняття зі сторони її колег.

«Дитина в мене спокійна, то я знала, що заважати не буде. А те, що я прийшла з дитиною – це був свідомий вчинок. Що молоді мами з маленькими дітьми можуть приймати активну участь в громадському і політичному житті. Дитина — це не тюрма, коли не можна вийти з дому», — запевняє жінка.

Анна Мовяк каже, що бере приклад з відомих жінок, таких як Лічія Ронзуллі, яка є депутаткою Європарламенту від Італії .

Вона впевнена, що інші депутатки і депутати підтримають її і сподівається, що вирішиться питання і з дитячою кімнатою:

«Ми будемо слідкувати за цим питанням. Як відносяться до майбутніх мам і теперішніх. Щоб це відношення було, що молода мама — це людина з такими потребами, як іноді треба відійти дитину погодувати», — розповідає вона.

Журналістка «Громадського радіо» поцікавилася в інших депутатів, чи лобіюватимуть вони питання «дитячої кімнати» в міськраді:

Депутат Павло Данильчук вбачає вирішення питання таким чином:

«Там є якась потаємна кімната, де відпочивають. Там можна організувати. Можна біля міського голови поставити такі ясла там, де він сидить», — намагається віджартуватися депутат.

Депутатка Юлія Вусенко  каже, що підтримує це питання, але  є ще теж дуже важливі питання на порядку денному. В міській раді окрім молодих мам, є ще і депутат з особливими потребами — Артем Запотоцький, який отримав багато поранень під час Майдану і тепер має інвалідність 1 групи:

«Зважаючи на те,  що є така практика в провідних європейських парламентах.  І вже у Верховній Раді є дитяча кімната, ми могли б про це подумати. Розумію проблемність цього питання, тому що до нас в раду ввійшов і Артем Запотоцький. І на сьогодні є проблема дістатися для нього до сесійної зали.  Я думаю, що це не першочергове завдання. Але в подальшому буду це підтримувати», — зазначила вона.

До слова, в Луцькій міській раді сьомого скликання 42 депутати. Це на 8 депутатів менше, аніж в минулій раді.

Арина Крапка з Луцька для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+