Слухати

В Крим прибули генератори з Росії — відео

24 листопада 2015 - 15:12
Тим часом «Крименерго» опублікувало уточнений графік відключень електроенергії в містах і селах Криму
В Крим прибули генератори з Росії — відео / Новини на Громадському радіо

ГУП «Крименерго» опублікувало уточнений графік відключень електроенергії в містах і селах Криму, пише Центр журналистских расследований

У Сімферополі електроенергія буде відсутня з інтервалом в 4:00. Райони першої черги будуть отримувати електрику з 00.00 до 4.00, з 8.00 до 12.00, з 16.00 до 20.00 годин, райони другої черги — з 4.00 до 8.00, з 12.00 до 16.00, з 20.00 до 24.00 годин.

Також Керчь.фм повідомляє, що в Крим прибули генератори з Росії. 

«Міненерго РФ прийнято рішення про направлення до Криму додаткових бригад енергетиків з півдня Росії, додаткової техніки і дизель-генераторних і бензинових установок для розгортання, для підключення об’єктів, передусім, де проживає населення», — сказав начальник Керченського РЕС Олександр Забєлін.

Частину дизельних генераторів, які Крим отримає з інших регіонів РФ, передадуть Керчі. Про це журналістам повідомив «глава» Криму Сергій Аксьонов.

Мустафа Джемілєв повідомив «Громадському радіо», що одну ЛЕП до Криму скоро ввімкнуть на прохання АП та Кабміну.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+