Слухати

Кіноаматор з Луганщини знімає фільми про УПА в Західній Україні / Новини на Громадському радіо

Кіноаматор з Луганщини знімає фільми про УПА в Західній Україні

25 листопада 2015 - 20:27
Голова луганської «Просвіти» зі Сватового разом з однодумцями фільмує аматорські стрічки про Українську повстанську армію

Про це повідомляє Газета1.

Новоспечений режисер  Євген Дзюба також виконує обов’язки голови Луганської організації Всеукраїнського товариства «Просвіта». Йому допомагають друзі та небайдужі.

Так уже відбулась прем’єра частини «УПА-Схід: сонце України зійде на Заході».

Військовий історик Ігор Крочак вважає це вельми потрібною справою. 

«Будуть залучені й наші науковці для експертної допомоги, — пише він. — Згодом Євген Дзюба планує їх показ серед своїх земляків луганчан, справа вельми потрібна, зважаючи на їх стереотипи на нашу історію особливо про ОУН та УПА. Якщо показ серйозних історико-документальних фільмів на цю тематику комерційними каналами «дуже» мінімальний, то можливо отаким побитом ми трохи змінимо становище на краще», — вважає Ігор Крочак.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+