Слухати

Одна з ЛЕП на Крим буде готова до включення завтра, — Зиновій Буцьо

25 листопада 2015 - 19:26
За словами пана Буцьо, включенню ЛЕП сьогодні заважали тільки погодні умови
Одна з ЛЕП на Крим буде готова до включення завтра, — Зиновій Буцьо / Новини на Громадському радіо

Одна з ліній електропередач на 250 МВт, яка забезпечує північний Крим електрикою, буде готова до включення вже завтра. Про це «Громадському радіо» повідомив начальник департаменту інформполітики «Укренерго», екс-заступник міністра енергетики Зиновій Буцьо. Ця лінія постачає електроенергію підстанцію «Титан», що розташована на окупованій території.

За словами пана Буцьо, включенню ЛЕП сьогодні заважали тільки погодні умови.

Нормальне споживання для Криму до вибухів на лініях було до 650 мегават, зараз відремонтована лінія зможе дати близько 250 мегават енергії.

Як повідомляв раніше «Громадському радіо» народний депутат Мустафа Джемілєв, у найближчі дні Крим буде забезпечений електроенергією наполовину. Активісти громадянської блокади Криму продовжуватимуть лише продуктову блокаду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+