Слухати

Севастополь заполонили електрогенератори / Новини на Громадському радіо

Севастополь заполонили електрогенератори

25 листопада 2015 - 18:21
Сьогодні в Севастополі запрацювали школи і аптеки, відкрилися деякі офіси — вони встигли обзавестися джерелом енергії

Проте, у більшості будівельних магазинів міста генератори просто зникли з полиць. Причому продавали їх вдвічі дорожче від «доблокадної» ціни, розказала «Громадському радіо» мешканка Севастополя Алла:

«Знайомий мого чоловіка хотів днями купити собі якийсь генератор, щоб поставити вдома і хоча би прилади заряджати. Приїхав у «Нова Центр» (колишній «Епіцентр» — ГР) ввечері подивитися, прицінитися. Генератори коштували щось близько тридцяти тисяч рублів (близько 10 000 грн — ГР). Наступного ранку, коли він приїхав вже з грошима, вони коштували 65-66 тисяч (близько 22 000 грн — ГР)».

У місті продовжуються перебої з бензином — більшість заправок продає паливо по талонах. В деяких місцях висять таблички, що відсутній 95-й. Причому, самі водії у розмові з журналістом зізналися – зараз шукають підприємства, які по-тихому перепродають зайві талони «з рук».

benzynu_nemaye.jpg

Бензину немає
Бензину немає
Група у Фейсбук «Крим наш»

Майже цілий день в деяких районах міста відсутній мобільний зв’язок.

У банківських відділеннях, що працюють, великі черги — за короткі проміжки «світла» люди не встигають знімати гроші і платити за комунальні послуги. Мешканка Севастополя Катерина поза записом розказала, що змогла зняти в банку РНКБ лише 1000 рублів. Касир повідомила їй, що централізовано ввели обмеження на видачу грошей з карток. Для того ж, щоб потрапити до каси, жінці довелося записатися у імпровізований список, який склали самі клієнти, щоб не побитися за місце в черзі. Катерина пожалілася: тепер не хоче зв’язуватися з банкоматами, адже через неточності у графіках відключень одного разу апарат «з’їв» її картку, бо раптово зникла електрика.

Загалом місцеві чиновники досі наголошують, на офіційних «світлих годинах» — три через шість. Проте, у багатьох районах фіксують збої. Цілі вулиці за весь світловий день отримують годину-дві з електрикою. Довше «світиться» Севастополь вночі. Однак, у найбільш незручні години — в проміжках з 00:00-03:00 і з 03:00-06:00.

Кореспондент із Криму для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+