Слухати

У МЗС згодні, що в Гаазі не вистачає доказів «злочинів проти людства» на Майдані

25 листопада 2015 - 10:09
МЗС України пообіцяло інформувати суд в Гаазі стосовно злочинів на Майдані
У МЗС згодні, що в Гаазі не вистачає доказів «злочинів проти людства» на Майдані / Новини на Громадському радіо

Міністерство закордонних справ України відреагувало на заяву Міжнародного кримінального суду (МКС) в Гаазі з приводу відсутності доказів злочинів з боку влади проти людяності під час Євромайдану.

Про це йдеться у відповіді МЗС України на запит «Апострофа».

МЗС згоден, що наявна в службі прокурора МКС інформація не дозволяє на даний момент зробити висновок про відповідність ситуації критеріям, наведеним у визначенні злочини проти людства викладених у статті 7 Римського статуту, а саме «дії, які здійснюються в рамках широкомасштабного або систематичного нападу» .

При цьому МЗС вказує, що МКС погодився з тим, що на Майдані з листопада 2013 року до лютого 2014 були випадки порушення прав людини.

«У той же час не виключається можливість переоцінки висновків на основі нових фактів або інформації, які будуть свідчити про широкомасштабний або систематичний характер неправомірних дій у вказаний період», — зазначає відомство, і обіцяє надавати в подальшому цю інформацію.

0a75ba3b526 643a327 228acdaf23e41e.png

Відповідь на запит
Відповідь на запит
Апостроф

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+