Слухати

У РФ на Віру Савченко завели кримінальну справу за слова «не судья, а чмо»

25 листопада 2015 - 15:00
Правоохоронні органи Росії завели кримінальну справу на сестру української льотчиці і народного депутата України Надії Савченко — Віру Савченко. Їй інкримінують неповагу до суду
 У РФ на Віру Савченко завели кримінальну справу за слова «не судья, а чмо»  / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє адвокат Ілля Новіков.
«Віру Савченко все-таки хочуть притягнути до відповідальності за неповагу до чеченського суду. Ми вживаємо заходів. Без паніки», — пише Новиков.

 

 

У дорученні про провадження слідчих дій начальника відділу організації дізнання Управління федеральної служби судових приставів Росії по Ростовській області, яке опублікував адвокат, говориться, що Віра Савченко в ході засідання у справі її сестри «систематично порушувала встановлений порядок судового засідання шляхом висловлювання несанкціонованих реплік з місця».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+