Слухати

У Сімферополі зник мобільний зв'язок. Не працюють екстрені номери

25 листопада 2015 - 10:07
Мобільний зв'язок зник зранку 25 листопада
У Сімферополі зник мобільний зв’язок. Не працюють екстрені номери / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє  «Радіо Свобода».

В місті неможливо зробити виклик ні через операторів «WIN», ні через «МТС Росія» — не проходять навіть дзвінки на екстрені номери — поліції, пожежної служби, «швидкої допомоги».

При спробі подзвонити, на екранах мобільних телефонів з’являється напис «збій зв’язку» або «виклик завершений, немає з’єднання».

Електрику в місті, попри опубліковані графіки подачі, відключають не на три години, а на сім-вісім, йдеться у повідомленні. Так, в одному з найбільш густонаселених районів міста — Гагарінському — другу добу електрика вимикається о шостій вечора і включається вже під ранок.

Жителі при цьому скаржаться на неможливість додзвонитися на диспетчерські номери телефонів «Севастопольенерго».

Щоб перевірити це, голова уряду Севастополя Сергій Меняйло намагався особисто додзвонитися до диспетчера. У нього це також не вийшло. Після цього їм було дано усне розпорядження збільшити кількість диспетчерських номерів.

Кабельне телебачення в місті також практично не працює — максимальне час мовлення — два-три години на добу.

У Криму 22 листопада через пошкоджених опор ЛЕП в Херсонській області в 00:25 сталося відключення електроенергії, що надходить на територію півострова з материкової частини України.

Півострів зараз забезпечується електроенергією, вироблений джерелами кримської генерації, а також дизельними генераторами, завезеними з Росії після анексії півострова в 2014 році. Однак цих потужностей не вистачає.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+