Слухати

«Укргазвидобування» очолили вихідці з російських структур — ЗМІ

25 листопада 2015 - 11:03
У недавніх кадрових рішеннях керівництва НАК "Нафтогаз України" щодо підлеглого йому ПАТ "Укргазвидобування", чітко простежується російський слід
«Укргазвидобування»  очолили вихідці з російських структур — ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Як наслідок, нові призначення ставлять під загрозу не тільки фінансову та інформаційну безпеку компанії, але і енергетичну безпеку країни, пише видання »Коментарі« з посиланням на наявні в розпорядженні редакції документи, пише РБК

Як повідомляється, радником голови правління НАК «Нафтогаз», а за фактом «смотрящим ПАТ «Укргазвидобування», став виходець з російської компанії «ТНК-ВР» Роман Біляга. Більшу частину своєї трудової кар’єри він працював виключно у сфері закупівель товарів і послуг для російської компанії. Свою нову команду на українському держпідприємстві він сформував з лояльних до себе людей також колишніх співробітників російських нафтогазових компаній, орієнтованих на освоєння бюджетів.

Зокрема, за даними видання, директором з питань матеріально-технічного забезпечення призначений Андрій Токар, останнє місце роботи, якого — ВАТ «Саратовський НПЗ», ВАТ НК «Роснефть». Андрій Голубицький, начальник управління із закупівель товарів та послуг і Володимир Гребенник, начальник департаменту безпеки, також раніше працювали в «Роснефти».

pic_2.png

Рекомендаційний лист Токарю
Рекомендаційний лист Токарю
http://comments.ua/

Крім того, видання повідомляє, ще про два призначення в «Укргазвидобуванні», які як мінімум викликають подив.

Так главою компанії став Олег Прохоренко, колишній партнер консалтингової компанії McKinsey в Україні, який раніше не був пов’язаний з нафтогазовою галуззю. При цьому сам Прохоренко в недавньому інтерв’ю зізнався, що йому запропонували цю посаду якісь представники НАК «Нафтогаз України», з якими він раніше тісно співпрацював.

Радник голови правління ПАТ «Укргазвидобування» став Андрій Хоменко, бере активну участь у всіх тендерах компанії. Раніше, представляючи компанію ТОВ «Інтек — Київ», Хоменко регулярно вигравав тендери, що проводяться «ТНК-ВР» під керівництвом Романа Біляги — пише видання.

У матеріалі наголошується, що це далеко не повний список нових призначень, в якому фігурують співробітники з багатим досвідом роботи в російських структурах, або замішаних у тендерних махінаціях, або не мають потрібної кваліфікації. І все це відбувається на тлі критичних показників, які демонструє ПАТ «Укргазвидобування» останнім часом: інтенсивне падіння обсягу видобутку, збільшення заборгованості перед бюджетом по обов’язкових платежах та колосальні розтрати грошових коштів на необґрунтоване, на думку експертного співтовариства, придбання товарів і послуг.

Нагадаємо, ПАТ «Укргазвидобування» — стратегічне підприємство, що входить в структуру НАК «Нафтогаз України», на яке припадає 70% всього обсягу видобутку газу в країні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+