Слухати

Загиблий пілот Су-24 є тезком українця, що загинув в Іловайському котлі

25 листопада 2015 - 12:47
Про обох загиблих, і росіянина, і українця, створені сторінки у Вікіпедії
Загиблий пілот Су-24 є тезком українця, що загинув в Іловайському котлі / Новини на Громадському радіо

Стало відоме ім’я російського пілота Су-24, який учора загинув внаслідок бомбардування військовими Туреччини. Підполковнику Пєшкову Олегу Анатолійовичу посмертно присвоєно звання Героя РФ

Варто зазначити, що в Україні також є герой Пєшков Олег Анатолійович, нагороджений орденом «За мужність III ступеня» (посмертно). Це рядовий міліції, водій командира батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Херсон». 25 серпня 2014-го потрапив у засідку терористів під Іловайськом і загинув. Вдома лишилися дружина та двоє дітей. Похований в Херсоні 29 серпня 2014-го.

peshkov.jpg

Загиблий в Іловайському котлі Пєшков Олег
Загиблий в Іловайському котлі Олег Пєшков
khoda.gov.ua

Про обох загиблих, і росіянина, і українця, є сторінки у Вікіпедії. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+