Слухати

Головою Волинської обласної ради обрали укропівця Ігоря Палицю

26 листопада 2015 - 17:01
За нього віддали свої голоси 39 з 64 депутатів, за опонента Володимира Бондаря (БПП «Солідарність») проголосували 25 депутатів
Головою Волинської обласної ради обрали укропівця Ігоря Палицю / Новини на Громадському радіо

igor_palycya_0.png

Ігор Палиця
Ігор Палиця

У своїй передвиборчій промові кандидат від Всеукраїнського об`єднання патріотів «Укроп» Ігор Палиця акцентував увагу на економічному розвитку Волині:

«Економічна децентралізація не потребує змін до Конституції. Вона потребує змін до податкового кодексу, до бюджетного кодексу. І ми зможемо з вами вирішувати економічні питання області. І залишати кошти отримані, на місцях, розподілити між людьми, між районами. І показати результативність своєї роботи», — зазначив Ігор Палиця.

Натомість Володимир Бондар апелював до революційних подій у країні та війни на Сході:

«Ті принципи, на яких ми будемо засновувати і коаліції, і союзи, і рішення наші повинні бути в першу чергу відповідальними перед тим народом України, перед тим населенням Волинської області, яке нас обирало. Ми пройшли складну виборчу кампанію і бачимо проблематику, яка характерна для кожного волинського села», — наголосив Володимир Бондар.

До слова, під час голосування за голову облради деякі депутати порушували процедуру таємниці голосування і показували свої бюлетені на камери.

Аріна Крапка з Луцька для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+