Слухати

Іслямов пояснив, чому вчора був доступ до опор, а сьогодні — блокують

26 листопада 2015 - 14:52
За його словами, це такий тактичний хід
Іслямов пояснив, чому вчора був доступ до опор, а сьогодні — блокують / Новини на Громадському радіо

entry1 008 268 820_0.jpg

Лєнур Іслямов
Лєнур Іслямов

Лєнур Іслямов в коментарі «Громадському радіо» заявив, що блокадники стоятимуть на своєму, доки не будуть виконані їхні вимоги. 

«Мы со своей стороны в любой момент готовы дать доступ к этим столбам. И не мешать подачи электроэнергии в Крым. Но мы для этого должны сначала добиться освобождения части заключенных. Это наши требования, которые мы озвучиваем каждый день», — заявив він.

За його словами, раніше блокадники дали доступ ремонтній бригаді задля того, аби люди зробили свою роботу, якщо вони туди приїхали. 

«Мы дали возможность власти поставить столб, потому что раз люди приехали,пусть делают свою работу. В любом случае подача света у нас под контролем», — додав Іслямов.

Іслямов важає, що це хороший тактичний хід. 

«Мы просто дали движение чуть-чуть вперед. Для этих процессов нужно нагнетание тактическое», — заявив він.

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, що протестувальники зранку блокують доступ до опор, і «Укренерго» заявляє, що її не вистачає одного дня, аби завершити роботи. 

Міла Мороз з Херсона для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+