Слухати

Кримчани взяли в кредит 63 млн рублів на генератори — російський банк

26 листопада 2015 - 17:03
Жителі Севастополя та Криму масово беруть кредити на генератори
Кримчани взяли в кредит 63 млн рублів на генератори — російський банк  / Новини на Громадському радіо

За три дні енергоблокади кримчани і севастопольці взяли 450 кредитів на 63 мільйони рублів (близько 21 мільйону гривень), повідомила прес-служба найпоширенішої на півострові мережі — Російського національного комерційного банку. На сьогодні чекають банківських позик ще п’ятсот клієнтів. При цьому найпопулярніша покупка за ці гроші — генератори.

«Ми не припиняли кредитування ні на день. Банк робить все можливе, аби надати нашим клієнтам повний спектр банківських послуг за будь-яких обставин», — заявив віце-президент мережі РНКБ Банку В’ячеслав Дусалєєв.

Попри це, більшість відділень у часи вимкнення електроенергії не працюють. Ті ж, що мають генератори — не мають «відбою» від клієнтів. Черги розтягуються на десятки метрів.

imag0680.jpg

Черги за кредитами
Черги за кредитами
Громадське радіо

Сьогодні з понад сотні банкоматів у Севастополі працювали 23. Незалежно від світла, за офіційною інформацією банку, доступні 16 апаратів.

Севастопольці кажуть, через ажіотаж банк обмежив видачу коштів в одні руки до тисячі рублів за раз. У прес-службі цю інформацію не підтвердили, проте і не спростували. Черги ж пов’язали із тим, що, мовляв, сьогодні на картки мешканців «впали» зарплати і соцвиплати.

«Если вы зайдете на наш сайт, вы увидите список работающих банкоматов и так далее. Часть отделений и банкоматов зависит напрямую от наличия электроэнергии, поэтому, сеть, естественно, уменьшилась, поэтому получаются очереди. В принципе, это логично совершенно», — заявила прес-секретар РНКБ Діана Скляренко.

imag0683_0.jpg

Севастопольці у черзі
Севастопольці у черзі
Громадське радіо

Кореспондентка з Криму для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+