Слухати

Про знущання у полоні «ДНР» вийшов документальний фільм

26 листопада 2015 - 16:19
Стрічка містить в собі інтерв'ю військових, волонтерів та усіх, хто пройшов знущання бойовиками у полоні
Про знущання у полоні «ДНР» вийшов документальний фільм / Новини на Громадському радіо

Військові поділилися тим, як вижили в полоні і як намагалися врятуватися від звірств бойовиків. Відео розмістили на каналі Youtube

«Межа садизму… я такого не зустрічав. Те, що я бачив, що відбувалося з людьми — дуже важко. Це і розбиті коліна, це і згвалтування гумовими палицями, це багато такого, що в принципі, як це навіть описати», — розповідає Василь Будик, який провів 88 днів у полоні.

«Кожен крок за дверима — це страшно. Кожен візит когось у кімнату, розмова. Тебе в будь-який момент можуть забрати, розстріляти», — згадує дружина «кіборга» Оксана Свирид, яка провела 11 днів у полоні так званої «ДНР».

Попереджаємо, відео містить сцени насилля та ненормативну лексику.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+