Слухати

«Разом з головою НАБ повинні стати молотом і ковадлом корупції» — нардеп про Антикорупційного прокурора

26 листопада 2015 - 13:14
Комісія з проведення конкурсу в антикорупційну прокуратуру намагається провести остаточне голосування по обранню Антикорупційного прокурора
«Разом з головою НАБ повинні стати молотом і ковадлом корупції» — нардеп про Антикорупційного прокурора / Новини на Громадському радіо

 «Це робиться всупереч рішенню комісії, згідно з яким голосування повинно було пройти зовсім в інший день», — написав на своїй сторінці у Фейсбуці народний депутат Мастафа Найєм.

«Саме зараз йде це голосування, і ми повинні зробити все, щоб підтримуючи того чи іншого кандидата, члени комісії усвідомлювали свою відповідальність», — наголосив він.

 

В эти минуты Комиссия по проведению конкурса в антикоррупционную прокуратуру пытается провести окончательное голосование…

Posted by Mustafa Nayyem on 26 ноября 2015 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+