Слухати

Севастопольська пошта працює в «ручному режимі», просить у міста генератори

26 листопада 2015 - 16:38
Севастопольска пошта встигла роздати пенсії за листопад ще до енергоблокади. Проте, тепер відділення працюють лиш у світловий день і в ручному режимі
Севастопольська пошта працює в «ручному режимі», просить у міста генератори / Новини на Громадському радіо

Керівництво компанії каже: потужності тих генераторів, що у них є, не вистачає, аби забезпечити безперебійний режим двох головних точок — Головпоштамту і сортувальної бази на Вокзальній.

«Нам год назад дали несколько генераторов. На сегодняшний день, конечно, они не обеспечивают необходимого, но критические рабочие места мы подключаем… В каждое отделение связи генератор практически невозможно установить. Вы поймите правильно — их 56. Возле генератора надо поставить еще человека, который включает-выключает, электрик. Я не говорю даже о зарплате, этот вопрос даже не обсуждается, а о том, что его надо найти, он определенные должен иметь допуски…», — розказала виконувач обов’язків директора Севпошти Людмила Глущенко.

Проте, основні свої функції пошта поки виконує — листи, посилки, бандеролі і преса поступають з російського материка через переправу. Документи на грудневі виплати готують вже зараз. Керівництво служби сподівається — грудневі виплати зможуть видати без перебоїв:

«Я хотела бы успокоить пенсионеров. С 4 по 23 число, как обычно, в штатном режиме начнется выплата пенсий согласно графику, в который они всегда привыкли поучать — в определенные дни. Пенсия выплачиваться будет в ручном режиме в световой день… Возникают проблемы в работе сегодня в режиме отделений связи. Они работают в плавающем режиме. Есть свет, предоставляется весь спектр услуг, которые может предоставлять почта. Если света нет, отделения связи не закрываются, они предоставляют те услуги, которые могут предоставлять в ручном режиме…».

Наразі Севпошта чекає, поки місто закупить нові більш потужні генератори. Тоді, за словами Людмили Глущенко, запрацюють головні відділення. Решта ж підлаштується під графіки включень електроенергії.

Кореспондент із Криму для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+