Слухати

У краматорській школі відкрили меморіальну дошку герою Небесної Сотні

26 листопада 2015 - 16:11
26 листопада в місті Краматорськ в школі №10 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки пам'яті Івана Пантелєєва — героя Небесної Сотні
У краматорській школі відкрили меморіальну дошку герою Небесної Сотні / Новини на Громадському радіо

Іван загинув 20 лютого на Майдані в Києві від 7 кульових поранень, які отримав виносячи поранених товаришів з під вогню снайперів.

memorialna_doshka_0_0.jpg

Меморіальна дошка
Меморіальна дошка

На урочистому відкритті були присутні представники різних громадських організацій, вчителі, побратими з Майдану, представники Краматорського козацького полку імені гетьмана Скоропадського, також на відкритті була мама загиблого Людмила Іванівна Пантелєєва. Освітив меморіальну дошку і провів літургію-молебен Отець Олександр, представник Української православної церкви Київського патріархату.

uchasnyky_zahodu_0.jpg

Учасники заходу
Учасники заходу

Присутні вшанували пам’ять загиблого на Майдані хвилиною мовчання. Урочисте відкриття меморіальної дошки доручили організатору та ініціаторові цієї події Сидоренко Ірині Василівні, керівнику волонтерського руху «Краматорські бджілки».

«Коли Іван був на Майдані він казав: тут народжується нова Україна! Ці слова зараз викорбовані на цій дошці. Я хочу сказати, що сьогодні, вшановуючи його пам’ять, ми вклоняємося його матері, яка народила та виховала цього героя. І ми вдячні цій школі, що виростила та навчала Івана Пантелєєва. Бо зараз нема більш важливої роботи, ніж виховання молоді. Виховання справжніх патріотів своєї Батьківщини. Ми це зрозуміли, нажаль, через смерть отаких хлопців молодих».

Ірина Сидоренко закликала молодь та усіх небайдужих приєднуватися до волонтерської діяльності.

Також про Івана розповіла вчителька 10-ої школи Букій Ольга Олександрівна:

«Он очень любил участвовать в таких мероприятиях, как «А ну-ка хлопці». Это очень хорошо отражает тот подвиг, который он совершил на Майдане. Этот праздник посвящён украинской армии. Он всегда был впереди всех, и всегда был заводилой на таких праздниках. Он один из лучших в организации таких праздников. И не зря он пошёл на Майдан защищать Украину. Это была его миссия совершить такой подвиг!».

Дмитро Пальченко з Краматорська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+