Слухати

Більше 3000 міліціонерів Київщини не пройшли атестацію і будуть звільнені

27 листопада 2015 - 14:06
За проміжними результатами атестації міліціонерів Київщини — будуть звільнені 37,47%. Це 3386 людей, заявив Арсен Аваков
Більше 3000  міліціонерів Київщини не пройшли атестацію і будуть звільнені / Новини на Громадському радіо

За проміжними результатами атестації колишніх міліціонерів Києва та Київської області — будуть звільнені 37,47% випробовуваних (3386 колишніх міліціонерів). Про це написав голова МВС Арсен Аваков на своїй сторінці у фейсбуці.

За його словами, остаточно поліцейськими стають тільки ті, хто пройде неформальну переатестацію, яку пройдуть всі 100% бажаючих перейти в Національну поліцію — від сержанта до генерала. До того моменту, допущені до атестації зараховані під тимчасовий штат, до підбиття підсумків атестації та прийняття персонального рішення по кожній людині окремо.

Всього допущено до атестації в Києві та Київській області — 18 044 людини. На сьогоднішній день: пройшли перші два тести — 9 037 чоловік (+1136 керівників і рядового складу +7101). Середній бал, які проходять атестацію — 31,57 з 60.

«37,47% випробовуваних (3386 колишніх міліціонерів) здобули менше 25 балів з одного або обом тестам — таким чином показали дуже низький контрольний результат — будуть звільнені за результатами атестації і не будуть зараховані в національну поліцію. 5651 чоловік (52,53% від випробовуваних) допущені до заключного етапу випробувань — співбесіди з атестаційною комісією за участю громадськості та новою службою внутрішньої безпеки. При позитивному результаті співбесіди вони будуть зараховані в поліцейські, хоча очевидно, що відсів і на цій стадії буде значним», — заявив Аваков.

 

По промежуточным РЕЗУЛЬТАТАМ АТТЕСТАЦИИ бывших милиционеров Киева и Киевской области — БУДУТ УВОЛЕНЫ 37,47% испытуемых…

Posted by Arsen Avakov on 27 листопад 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+