Слухати

Командири мають право відкривати вогонь при загрозі — керівництво АТО

27 листопада 2015 - 17:18
За словами Тараса Дзюби, режим тиші був оголошений, щоб завершити конфлікт, але це не означає, що українські військові піддаються додатковим загрозам
Командири мають право відкривати вогонь при загрозі — керівництво АТО / Новини на Громадському радіо

Командири мають право відкривати вогонь при загрозі. Про це заявив на прес-конференції заступник керівника АТО Тарас Дзюба. Відео з ним опубліковане на каналі Військового телебачення.

«Кожен командир військової частини самостійно має право приймати рішення про відкриття вогню у відповідь, якщо є безпосередня загроза життю  та здоров’я військовослужбовців. Тобто є загроза  бойового зіткнення. Ми готові реагувати на будь-які загрози, захистити населення», — заявив він.

Нагадаємо, ЗСУ відповідно до рішення Генштабу оголосили режим тиші. За словами Тараса Дзюби, це було зроблено для того, щоб завершити конфлікт, але це не означає, що українські військові піддаються якимось загрозам. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+