Слухати

Кримських татар зганяють на мітинг під загрозою відібрати землю — джерело

27 листопада 2015 - 17:00
Влада півострова викликає кримських татарів, що стоять на черзі на отримання землі у Держкомнаці Криму, і у приказному порядку змушують прийти на мітинг проти енергоблокади Криму
Кримських татар зганяють на мітинг під загрозою відібрати землю — джерело / Новини на Громадському радіо

Мітинг запланований на вівторок. Про це кореспонденту «Громадського радіо» повідомило джерело, близьке до республіканського Держкомнацу.

«Змушують виступати на мітингу, читати заготовлені промови. Хто не прийде, ті не получать ділянки, за якими стояли в черзі роками. Старших полів викликають на вул. Трубаченка в Сімферополі (там Держкомнац), кажуть, що їм скоро дадуть жадану землю. Пропонують повторно здати заяви і копії документів і попутно кажуть, що їм треба на мітинг, підтримати владу», — розказав наш співбесідник.

Старших кримських полів, на землю яких претендують люди, понад сотня. І переважна більшість з них навідріз відмовляються співпрацювати з місцевими чиновниками, переконує наше джерело. Проте, на думку співбесідника, знайдуться і такі, що підуть на цей мітинг через шантаж. Також людина відзначила, що організацію Держкомнац місцева влада постійно використовує для тиску на кримських татар, адже найскладніше питання для колись депортованого народу — повернути свою землю. Її люди чекають роками ще з часів України.

Кореспондент із Криму для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+