Слухати

На мапах «Google» вже перейменована частина нових назв у Дніпропетровську

27 листопада 2015 - 19:34
Першу частину нових назв у зв'язку з декомунізацією у Дніпропетровську пошуковик вже позначив на картах
На мапах «Google» вже перейменована частина нових назв у Дніпропетровську / Новини на Громадському радіо

На гугл мапі вже є нові назви вулиць Дніпра, відповідно до змін від 24 листопада у зв’язку з декомунізацією. Про це на своїй сторінці повідомив дніпропетровський активіст Денис Давидов.

Наприклад, вулицю Героїв Сталінграду в мапі «Гуглу» тепер видно як проспект Богдана Хмельницького. 

12 334.png

Пошук на мапі
Пошук на мапі
Громадське радіо

 

Клас! На гугл мапі вже нові назви вулиць Дніпра, відповідно до змін від 24 листопада. Чекаємо таких же швидких змін і по…

Posted by Денис Давидов on 27 листопад 2015 р.

З’явилися назви, які були підписані в.о. голови 24 листопада. Нові 259 «декомунізованих» назв у Дніпропетровську, підписаних учора, ще не змінені на мапах.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що у Дніпропетровську облаштують парк Радянського періоду історії міста. передбачається, що в парку мають знайти своє місце демонтовані в рамках «декомунізації» пам’ятники та пам’ятні знаки. Нараховано близько півсотні таких об’єктів. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+