Слухати

Розмінування Луганщини призупинено, — обласна адміністрація

27 листопада 2015 - 15:40
Українська сторона призупинила процес розмінування на лінії розмежування на Луганщині через загострення ситуації
Розмінування Луганщини призупинено, — обласна адміністрація / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє Остров з посилинням на заступника голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Клименка.

Про це він заявив під час робочої зустрічі з керівником Департаменту з політичних питань ООН в Україні Філоном Мораном.

Серед обговорюваних питань: процес розмінування, причини загострення ситуації на лінії розмежування сторін, можливість проведення місцевих виборів в окремих районах Луганської області тимчасово непідконтрольних українській владі, можливості співпраці різних політичних сил у новообраних місцевих радах.

Юрій Клименко розповів представнику ООН, що розмінування дуже важливо для розпочатого процесу відновлення інфраструктури електро-, водо-, газопостачання Луганщини. Проте українська сторона 10 днів тому була змушена призупинити процес розмінування через загострення ситуації на лінії розмежування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+