Слухати

«Темні часи» Севастополя — у знеструмленому місті розгулялися злочинці

27 листопада 2015 - 12:53
Попри заяви місцевої влади про те, що кримінал під контролем, мешканці повідомляють про спроби пограбувань квартир і офісів
«Темні часи» Севастополя — у знеструмленому місті розгулялися злочинці / Новини на Громадському радіо

Так, наша співрозмовниця Юля мало не постраждала від рук грабіжників. Вони намагалися потрапити у квартиру серед ночі, коли весь район сидів «при свічках». При цьому додзвонитися силовикам було неможливо — мобільний і міський зв’язок у цей час не працював.

У «темні години» поліція міста працює в підсиленому режимі, повідомила прес-секретар МВД Росії по Севастополю Олена Фроляк. До патрулів підключили місцеву самооборону і козаків.

«В связи с введенной в городе чрезвычайной ситуацией сотрудники полиции работают в усиленном режиме. На сегодняшний день увеличены наряды в городе, которые укреплены членами ДНД «Рубеж», казачества, сотрудниками частных охранных агентств. Наряды, как пешие по городу, так и мобильные. В ночное время суток все они также работают», — повідомила речниця.

ГІБДД теж вийшли на дороги — за кілька днів енергоблокади через вимкнені світлофори у ДТП потрапили щонайменше троє пішоходів, повідомляють місцеві видання.

У небезпечному становищі опинилися і приватні фірми, і банки. Через знеструмлення більшу частину доби там не працюють сигналізації і «тривожні кнопки». Попри це, офіційна позиція поліції — криміногенна ситуація під контролем.

«Криминогенная обстановка в городе не ухудшилась. За два дня введения чрезвычайной ситуации наоборот было зафиксировано улучшение ситуации. Да, были случаи краж, но лица преступления задерживаются, непрерывно идут оперативно-розыскные мероприятия», — заявила Олена Фроляк.

Кореспондент з Криму для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+