Слухати

У Дніпрі «Самопоміч» та «Опозиційний Блок» разом зірвали сесію міськради

27 листопада 2015 - 15:37 397
Представники трьох фракцій міської ради нового скликання — “Самопоміч”, “Опозиційний Блок” та “Громадська Сила” — покинули залу засідань під час прийняття присяги новообраним мером Філатовим

Депутати міськради VII  скликання встигли прийняти присягу. А далі представники трьох із п’яти фракцій міської ради нового скликання — “Самопоміч”, “Опозиційний Блок” та “Громадська Сила” — покинули залу засідань під час прийняття присяги новообраним мером Борисом Філатовим.

Про це повідомляє кореспондент “Громадського радіо” з Дніпропетровська.

Виною всьому — колізія, яка склалася у зв’язку із тим, що вчора ВР не підтримала постанову про дострокове припинення повноважень народного депутата Бориса Філатова. За це рішення проголосували лише 207 депутатів ВР. Отже, Філатов одночасно мав би залишитися нардепом і заступити на посаду міського голови.

hmelnykov_0_0_0.jpg

Артем Хмельников
Артем Хмельников
Громадське радіо

Говорить Артем Хмельников, представник фракції від політичної сили об’єднання “Самопоміч”:

«Оскільки нам достеменно відомо, що вчора ВР не проголосувала за складання мандата народного депутата, то  в мене, як у фахового юриста і депутата міськради, виникає питання. Якщо зараз відбудеться далі сесія і шановний міський голова підпише це рішення сесія, то буде в нас нелегітимним весь склад міської ради», — сказав він.

sessyya1.jpg

Борис Філатов
Борис Філатов
Громадського радіо

На засіданні сесії почулися вигуки “Ганьба”.  Але Борис Філатов, незважаючи на це зачитав слова присяги. 

Після перерви, яку оголосив новообраний мер, сесійне засідання так і не розпочалося. І депутати міськради нового скликання не встигли обрати секретаря. Бориc Філатов на своїй сторінці у соцмережі закликав політраду партії «Самопоміч» розпустити фракцію «Самопомочі» в парламенті.

 

Принял присягу городского головы.Получил из рук председателя ТВК удостоверение.Приступил к обязанностям.Депутаты О…

Posted by Borys Filatov on 27 листопад 2015 р.

Нагадаємо, що за результатами місцевих виборів  25 жовтня депутатський корпус Дніпропетровської міськради  склали 5 місцевих партій. Кількість мандатів розподілилася наступним чином: Опозиційний Блок: 25, “УКРОП”: 21 мандат, Громадська Сила — 7, БПП “Солідарність” — 6 мандатів, “Самопоміч” — 5 мандатів.

Цікаво, що на першій сесії у Кривому Розі партія «Самопоміч» та «Укроп» (представником якої є Борис Філатов), разом влаштовували бойкот, не визнавали сесію легітимною та вимагали перерахунку голосів

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для “Громадського радіо”

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+