Слухати

У Дніпропетровську назвали вулицю в честь загиблого під ДАП кіборга

27 листопада 2015 - 14:33
Вулицю Красночечелівську біля станції метро Метробудівників у Дніпропетровську перейменували на честь загиблого в АТО десантника 25-ї бригади Олександра Чернікова, який до війни працював журналістом
У Дніпропетровську назвали вулицю в честь загиблого під ДАП кіборга / Новини на Громадському радіо

Про це стало відомо з розпорядження в.о. міського голови Дніпропетровська Галини Булавки.

Вулицю Красночечелівську біля станції метро Метробудівників у Дніпропетровську перейменували на честь загиблого в АТО десантника 25-ї бригади Олександра Чернікова, який до війни працював журналістом.

Він працював в дніпропетровських медіа nctv.in.ua, «Резонанс ТВ»,  «Приват Днепр», 9-му каналі, виданні The Kyiv Times. У березні 2014 року, коли розпочалася антитерористична операція, Олександр Черніков був мобілізований до Збройних сил України. Воював у складі 25-ї повітрянодесантної бригади.

Олександра не стало в січні 2015 року. В районі ДАП він прикривав відхід своїх побратимів. 

011_4_729x547.jpg

Олександр Черніков
Олександр Черніков

Олександру Чернікову було 30 років. Він працював в дніпропетровських медіа nctv.in.ua, «Резонанс ТВ»,  «Приват Днепр», 9-му каналі, виданні The Kyiv Times.

Про його загибель написав свого часу колега Олександр Курбатов.

 

Мы нашли хорошего человека, Саню Черникова, которого искали накануне. Чуда не случилось. Он не ранен, не в плену. «Саш, …

Posted by Александр Курбатов on 28 січня 2015 р.

«У Сані коса сажень у плечах, відкрита усмішка і вільна англійська. Колись ми з ним і Борисом Філатовим (нині заступник голови Дніпропетровської ОДА з внутрішньої політики. — ТК) робили програму розслідувань «Губернські хроніки» на 9-му каналі. Незважаючи на непогані на ті часи гроші, вищу освіту, незважаючи на стабільну роботу, Саня в 23 роки пішов у військкомат і добровольцем відправився служити в армію, в десант… А в березні 2014-го його призвали в перших лавах, хоча у нього вагітна дружина на третьому місяці. Але шукати приводи відмовитися від служби він не став», — написав пан Курбатов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+